V Karmelitské ulici 22 na Malé Straně a na internetové adrese www.edhardy.cz jsme pro Vás otevřeli jeden z největších obchodů značky Ed Hardy. Tento originální obchod nabízí celistvou kolekci oblečení, obuvi, hodinek a doplňků značky Ed Hardy s nezaměnitelnými tattoo motivy. V naší nabídce naleznete i kolekci od Christiana Audigiera (módní návrhář Ed Hardy oblečení) a Ed Hardy Smet. Dvoupodlažní obchod je výjimečný nejen svou polohou, jedinečnou kolekcí oblečení a doplňků Ed Hardy, ale také řešením interiéru. V horní části obchodu je zákoutí s krbem a posezením pro ty, kdo již nakoupili, nebo si jen chtějí důkladně prohlédnout pravé Ferrari, které je součástí výzdoby obchodu, jelikož Ferrari s Ed Hardy CZ úzce souvisí. Značku Ed Hardy obléká například Madonna, Tom Cruise, Paris Hilton. Tvářemi Ed Hardy v ČR jsou Alice Bendová a Tomáš Ujfaluši.
E-shop
Lifestyle
E-shop
Contacts
Show cart
pcs: 0
price: 0CZK
User not signed in    
CART        SIGN IN    

Ed Hardy story

Sailor Jerry

Příběh značky Ed Hardy začal již v roce 1911, kdy se díky tetování a vlastní receptuře kořeněného rumu proslavil námořník Sailor Jerry.

Ve své době byl považován za nejpřednějšího amerického umělce v oblasti tetování a mnozí ho dodnes pokládají za nejvýraznější postavu v umění tetování v USA.

Umělecky jeho styl vychází ze spojení uličnické pózy amerického námořníka s mysticismem dálného východu. V roce 1929 začal též studovat v Japonsku umění tetování a v roce 1933 otevřel své tetovací studio v Honolulu.

Sailor Jerry byl dobře znám jako zastánce profesionality a kvalitního řemesla a své umění dál předával talentovaným umělcům, z nichž největší, již žijící legenda je Ed Hardy a Mike Malone, kterým na sklonku života odkázal své designy. Norman Sailor Jerry zemřel roku 1973 a je pochován v Honolulu.


Don Hardy

Don Hardy

Don Ed Hardy je pro svoji kreativitu, znalost a touhu experimentování znám jako kmotr moderního tetování. Jeho tvorba motivů a tetování čerpá z Ameriky a Japonska, motorkářského a surfařského stylu a odráží v sobě kombinaci historických a moderních prvků.

Don Ed Hardy je malíř, grafik a tetovací umělec. Tetováním byl fascinován již od mládí a poté se stal mistrem ve svém oboru a pokračoval v práci po Sailor Jerrym.

V roce 2000 shromáždil přes 500 motivů a jeho dílo je vystaveno v mnoha galeriích a muzeích v Americe jako jsou galerie v Santa Monice, Honolulu, museu umění v Denveru a San Francisku.

Christian Audigier

Christian Audigier

Je znám jako jeden z největších módních návrhářů současnosti. Designem oblečení se začal zabývat ve svých 19 letech. Pracoval pro takové společnosti, jako Levi´s, Diesel, Fiorucci, Von Dutch, Bisou Bisou a další. Navrhoval též oblečení pro celebrity jako Britney Spears, Paris Hilton, Hilary Duff, Justin Timberlake atd.

Když založil svoji vlastní společnost, začal spolupracovat s kmotrem tetovacího umění Don Ed Hardym, od kterého přebral Ed Hardy motivy a použil je na designech svého oblečení.

Veškerá tvorba Ed Hardyho a Sailora Jerryho je nyní použita na neobyčejném stylu luxusního oblečení od světového návrháře Christiana Audigiera.


Items have been added to the cart


No. of pieces in cart:
Total price:


   

Thank you for your registration


We wish you a comfortable shopping with Ed Hardy.


Thank you for your order


Your order has been sent to your email.


Error occured
During Your order error occured.
You could make change of payment on this page or you could contact us on shop@edhardy.cz


User sign in

E-mail:
 Password:

       

Send lost password.

Trank you for your visit

        go to shopping   |   Registration   |   Tables of sizes   |   trading conditions